Summary

Společnost PragoData Consulting, s.r.o. jako správce osobních údajů bere vaše soukromí velmi vážně. Abychom Vám mohli poskytnout přístup ke službám tohoto webu, musíme získat a zpracovat některé Vaše osobní údaje.


Full policy

Co je shromažďováno?

V systému jsou shromažďovány základní informace o profilu, které získáváme při vytváření účtu.

Minimálně je to celé jméno a e-mailová adresa. Další údaje jsou organizační, podle potřeb správce údajů. (Dobrovolně vyplněné položky profilu jsou také předmětem ochrany.)

Během používání webu se informace o uživatelích, kurzech, činnostech a prostředcích, s nimiž se setkáte, ukládají a propojí s informacemi o vašem profilu.

Zpracovávané informace nejsou předávány třetí straně.

Jak se tyto informace používají?

Tyto informace slouží pouze k poskytnutí přístupu k online kurzům na adrese https://2018.moodlemoot.cz/. Statistické informace o využívání webu se také používají ke zlepšení webových stránek a služeb poskytovaných na webových stránkách https://2018.moodlemoot.cz/.

Koho můžu kontaktovat?

Společnost PragoData Consulting, s.r.o.  může být kontaktována na adrese info@pragodata.cz.

Jak dlouho jsou data uložena?

Vaše osobní údaje jsou uloženy, pokud jste zapsáni do jednoho nebo více online kurzů na adrese https://2018.moodlemoot.cz/. Informace o profilu budou odstraněny po 10 letech nebo na vaše vyžádání o odstranění vašich údajů.

Jak mohu odvolat svůj souhlas společnosti PragoData Consulting, s.r.o., aby ukládal a zpracovával mé osobní údaje?

Pokud jste dříve souhlasili s tím, že společnosti PragoData Consulting, s.r.o. povolíte ukládání a zpracování vašich osobních údajů v souladu s těmito zásadami ochrany osobních údajů a chcete-li svůj souhlas odvolat, použijte formulář ve vašem profilu https://2018.moodlemoot.cz/admin/tool/dataprivacy/mydatarequests.php nebo nám zašlete e-mail na adresu info@pragodata.cz. Ke službám poskytovaným https://2018.moodlemoot.cz/ již nebudete mít přístup.

Jak mohu požádat o opravu nebo smazání mých osobních údajů?

Základní informace o svém profilu můžete opravit přihlášením do https://2018.moodlemoot.cz  a úpravou vlastního profilu. Máte-li nějaké dotazy nebo chcete, aby byly opraveny nebo smazány jakékoli jiné údaje, použijte kontaktní formulář ve vašem profilu nebo zašlete prosím e-mail na adresu info@pragodata.cz.

Jak si mohu vyžádat záznam o všech mých osobních datech, které byly shromážděny?

Můžete si vyžádat záznam o všech osobních údajích týkajících se vás, které byly shromážděny v souladu s těmito zásadami ochrany osobních údajů. Chcete-li tak učinit, použijte kontaktní formulář ve vašem profilu nebo pošlete prosím e-mail na adresu info@pragodata.cz